KODAK 7000 PRİNTER

Yeni KODAK 7000 Fotoğraf Yazıcısı Kodak`ın termal baskı alanındaki deneyimini ve güvenirliğini birleştirdiği daha fazla esneklik ve her zamankinden daha fazla kazanç imkanı sağladığı yeni perakendeci dostu baskı makinesidir.

 

Yazdırma işlemi: Termal Boya Transfer

Görüntü Kalitesi: Sürekli Ton, 300 dpi

Baskı Times: 8s için 4x6-in (10x15 cm), 5x7 (13x18 cm) veya 6x8 (15x20cm)

Görüntü Boyutları: 4x6-in (10x15 cm) kenarlıksız, 5x7 (13x18 cm)) ile sınırları, 6x8 (15x20 cm kenarlıksız

Medya Kapasitesi: kadar 1.000 4x6-in. (10x15 cm) veya baskılar 500 6x8-in. (15x20cm) baskılar

Bilgisayar Arabirim: USB 2.0 ve USB 1.1

Yazıcı Boyutu: 11.6W x 23.1D x 14,5 saat-in. (294 x586 x 370 mm)

Yazıcı Ağırlık: kg) olmadan şerit veya kağıt 28 62 lbs

Çalışma Aralığı: 59-95 ° F (15-35 ° C) 20% 80 Bağıl Nem

Güç ve Tüketimi: Universal anahtarlama Maksimum 350 watt (TBD)

Düzenleyici: UL60950-1: 2003, CSA C22.2, NOM, TÜV EN 60950: 2001, 89/336/EEC, `GS` işareti, FCC Part 15 A sınıfı
KODAK 7000 Printer KCPS Lisans Yazılım Destek ve Özellikleri

Renk Yönetimi, tutarlı ve öngörülebilir renkler oluşturmak için laboratuarınızın aygıtlarını tanımlamanızı sağlayan bir mekanizma sağlar. Laboratuarınızdaki aygıtlar giriş, çıkış veya ekran olabilir. Giriş aygıtlarına örnek olarak tarayıcılar ve dijital kameralar verilebilir. Çıkış aygıtları arasında yazıcılarınız ve diske çıkış oluşturma sayılabilir. İş akışınızda tutarlı bir renk sağlamak için düzenli aralıklarla aygıtlarınızı ayarlamaya çalışın. Bu, laboratuarınıza gelen dosyaların renk alanını anlamanıza yardımcı olur. Monitör, bitmiş kısmın önizlemesini görüntülediği için özellikle önemlidir. Doğru Renk Yönetimi şunları gerektirir: kameranızın renk yanıtını açıklayan ICC profili, monitörünüzün renk yanıtını açıklayan ICC profili ve yazıcınızın renk yanıtını açıklayan ICC profili. Renk Yönetimi, WYSIWYG kavramına dayanır (Gördüğünüzü elde edin). Laboratuarınızda birden çok iş istasyonu varsa, tutarlılık sağlamak için benzer Renk Yönetimi ayarları kullanmalısınız.

ICC profilleri, çeşitli giriş (görüntü dosyaları) ve çıkış (çıkış görüntü dosyaları) veya aygıt arasındaki renk bilgilerini yönetir. ICC profilleri ayrıca dosyaları bir renk gösteriminden diğerine dönüştürmek için de kullanılabilir. Bunlar, açıklayıcı renk bilgileri içeren yazılım dosyasıdır. ICC profillerinin amacı renk doğruluğunu ve tutarlılığını artırmaktır. Giriş profilleri görüntü dosyasının rengini tanımlar. Çıkış profilleri bu renklerin belirli bir aygıttaki ve medyadaki baskısını yönetir. Yazıcı veya çıkış aygıtı ICC profillerini kullanarak, giriş profili tarafından belirtilen rengi çıkış aygıtının kapasite sınırları içinde oluşturur. ICC profillerinin uygulanması sayesinde farklı çıkış aygıtları daha tutarlı sonuçlar oluşturur. Görüntüleri ekranda görmek ve yazıcıda bastırmak veya diskte oluşturmak için DP1`e ICC profilleri uygulanabilir. Görüntüde atanmış veya ayarlanmış bir ICC giriş profili olması gerekir. Giriş profillerini atama işleminde bir öncelik sırası izlenir. Giriş profili "yok" olarak ayarlanırsa, çalışma alanı kullanılır. Giriş profilleri ayrıca Dengele/Kırp arayüzünde de el ile ayarlanabilir.

 

Profilleri Atama

Monitör profili, görüntüyü, bu belirli monitörde olabileceği kadar doğru renkte görmenizi sağlamak için ayarlar. Monitör ayarlaması ve özel bir monitör profili gerekebilir. Bu işlemler daha karmaşıktır ve yardım sistemi kapsamında yer almaz. Renk Yönetimi`nin monitörde görüntülenen görüntülere, yerleşimlere ve işlere uygulayacağı bir monitör profili seçmeniz gerekir.

 

Çalışma alanı, işleme gerçekleştirecek iş istasyonunda veya ICC profillerinin uygulanmasını istediğiniz yerde bir konuma ayarlanmalıdır. Çalışma alanını bir profile ayarlamak, renk yönetimini etkinleştirir. Çalışma alanı "yok" olarak ayarlanırsa, renk yönetimi devre dışı bırakılır. Çalışma alanı bir kere belirlendikten sonra, bu ayarı korumanızı öneririz.

Monitör ve Çıkış görüntüleme profilleri, görüntülenen görüntülere uygulanacak ICC profillerine ayarlanmalıdır.

 

Varsayılan Giriş Profili, görüntüler tablosunda belirtilen veya yerleşik bir profili olmayan görüntülere yöneliktir. Varsayılan Giriş Profili, arka plan veya metin düğümlerinde oluşturulan RGB renklerine uygulanır.

Tercihler Modülü`nde, profilleri uygulamak ve kaldırmak için kullanılan bir Renk Yönetimi Kurulumu penceresi bulunur.

 

Profilleri Kaldırma ve Değiştirme

Görüntülere yönelik profiller eklemek için ilgili profili daha önce kaydettiğiniz konumdan seçin. Profil türünü ve kullandığı aygıtı seçin. Profili kaldırmak için listeden renk profilinin adını bulun ve Kaldır`ı tıklatın.

 

Görüntüleme Seçenekleri

Bu pencerede, Ürünler, Görüntüler ve Sipariş Kalemleri ile çalışırken kullanılacak sistem tercihlerini ayarlayabilirsiniz. Bu ayarlar, bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra da anımsanır.

 

NOT: Bu seçimlerden birini değiştirirseniz, sonuçlarını görmek için çalışmanızı kapatıp yeniden açmanız gerekir.

 

Birimler: Ürünler ve Sipariş Kalemleri görüntülenirken uygulanacak ölçü birimlerini seçin.

 

Ürün ve Sipariş Kalemi Kalitesi: Sipariş kalemlerinde görebileceğiniz ayrıntı kalitesini ve miktarını değiştirir.

 

En Hızlı, sipariş kalemlerini hızlı, ancak düşük çözünürlükte gösterir. Ek ayrıntı görmeniz gerekmedikçe, bu seçeneği kullanın. 
Orta, En Hızlı ile En İyi Kalite seçenekleri arasındadır. 
En İyi Kalite, sipariş kalemlerini yavaş, ancak en yüksek çözünürlükte gösterir. Diğer seçeneklerle görülemeyen ayrıntıları görmeniz gerekiyorsa, bu seçeneği kullanın. 


Görüntü Kalitesi:Görüntülerde görebileceğiniz ayrıntı kalitesini ve miktarını değiştirir.

 

En Hızlı, görüntüleri hızlı, ancak düşük çözünürlükte gösterir. Ek ayrıntı görmeniz gerekmedikçe, bu seçeneği kullanın. 
En İyi Kalite, görüntüleri yavaş, ancak en yüksek çözünürlükte gösterir. Diğer seçeneklerle görülemeyen ayrıntıları görmeniz gerekiyorsa, bu seçeneği kullanın. 


Ürünler ve Sipariş Kalemlerine Yönelik Simgeleri Güncelleştirme:Sipariş kalemleri oluşturulurken ve düzenlenirken ürün simgeleri gösterilir. Bu kutu işaretli olmadığı sürece düzenlediğiniz bir ürünü her kapatışınızda ürün simgeleri güncelleştirilir. Simgenin görünümü her zaman ürünle aynıdır. İleri düzey kullanıcı değilseniz, bu onay kutusunu işaretlemeyin.

Ürünlere/Sipariş Kalemlerine Yönelik Hataları/Uyarıları Göster:Ürünü en iyi kalitede oluşturmanızı engelleyebilecek olası sorunlarla ilgili uyarıları görmek için normalde bu kutuyu seçili tutarsınız.

 

Kurulum

İşlem sürecinde size yol gösterecek Kurulum işlevini kullanarak, yeni bir yazıcı ve yazıcı kuyruğu kurabilirsiniz. Yazıcılarda ve kuyruklarda, sisteminizde nasıl çalışacaklarını tanımlayan çeşitli ayarlar bulunur: kağıt boyutu, kağıt türü, ICC Renk Profili, çözünürlük ve kağıdınızı etkin olarak doldurma şekliniz. Tasarladığınız ürünler özel kağıt boyutu ve/veya çözünürlük kullanan özel bir yazıcı gerektirebileceğinden, yazıcılarınızı ve kuyruklarınızı dikkatli bir şekilde kurmanız önemlidir.