Kodak 305

Küçük yatırım, büyük kazançlar
Yeni KODAK 305 Fotoğraf Baskı Makinesi ile tanışın.

Vesikalık ve etkinlik fotoğrafçılığı işiniz için kompakt ve az yer kaplayan baskı çözümü.


Bu uygun fiyatlı baskı makinesi tek bir medya kitinde iki ebatta ve iki kaplama (parlak ve mat) seçeneğinde, KODAK kalitesinde baskılar sunar.

 

Akıllı teknolojik özelliklerle dolu KODAK 305 Fotoğraf Baskı Makinesi kullanması kolay ve güvenilir bir üründür ve tüm fotoğraf baskısı alma fırsatlarından yararlanmanıza olanak sağlar.


Akıllı Teknoloji
Tek bir medya seti iki farklı ebatta (10x15 cm ve 15x20 cm) ve iki kaplama (parlak ve mat) seçeneğinde baskı almanızı ve yönetilmesi gereken daha az sayıda envanterle, daha fazla sayıda tüketici seçeneği sunmanızı sağlar.


Baskı Almak Artık Çok Kolay
Yazıcı sürücüsünü kullanın ya da KODAK Creative Production yazılımı ile birleştirerek iş akışınızı yönetin ve KODAK PERFECT TOUCH Teknolojisini kullanarak baskılar alın ve vesikalık fotoğraflar basın.


Enerji Tasarrufu
Uyku Modu güç tüketimini 1 watt'ın altına düşürüp enerji tasarrufu yapmanızı ve çevre üzerindeki etkinizi azaltmanızı sağlar.


KODAK Kalitesinde Baskılar
Parlak, net ve canlı baskılar için.KODAK XTRALIFE II baskıları lekelere dayanıklıdır, su geçirmez ve bir ömür dayanır.


Taşınabilir
Kompakt ve hafif tasarımı, bu ürünün kolayca taşınabilmesini sağlar. Etkinlik fotoğrafçılığı için mükemmel.


Hızlı
11,4 saniyede (ort.) 4x6 inçlik (10x15cm) parlak KODAK kalitesinde baskılar almanızı ve vesikalık fotoğraflar basmanızı sağlar.


Kolay
Kullanması inanılmaz basit. Hızlı ve sorunsuz medya değişiklikleri için, silindir beslemeli termal medya önden yüklenir.


Azalan Toz Sorunları
Etkili hava akışı ve soğutma sistemi, tozla ilgili baskı kalitesi sorunlarını azaltacak şekilde tasarlanmıştır.